4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem dowiodły, iż kontakt cielesny stymuluje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, iż mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy zajdzie taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie wzmacnia napływ krwi do członka – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż wyposażanie się w środki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna konsumuje za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Toteż należałoby włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, iż spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra zel