avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Istnieje kilka łatwych strategii, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco mocna albo jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz kilka rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Palenie surowo zabronione

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do znacznego levitra zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. Powoli oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że spada przepływ krwi do członka podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś człowiekiem otyłym to masz też skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może też wpływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może erekcja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – odchudzaj się.