Bardzo wiele pań ma znaczne kompleksy na punkcie swojej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma najmniejszego sensu ściemniać – nie tak znowu rzadko realia są takie, że faktycznie Polki mają o kilka kilogramów za dużo. Na szczęście istnieją bardzo interesujące rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się szczuplej. Ba, niekiedy całkiem chude kobiety przez kiepsko dostosowane ubrania mogą wyglądać na o wiele cięższe niż naprawdę. Ubiór jest bardzo ważny!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie twierdzi, że odpadają różnego rodzaju odcienie takiego samego koloru, nie ma sensu przesadzać, w tej kwestii panuje wolność. Oprócz tego niech kolor naszego stroju podkreśla naszą karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, najróżniejszych żabotów oraz falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć na siebie szeroką spódnicę, oprócz tego top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często kobiety chcą ukryć brzuch, nie tylko jeżeli są ciężarne. W owym celu warto założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z pań pragnie takowe ukryć, musi zakładać spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. I oprócz tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilo lżej.