Oddziaływanie aktywnych składników Bioveliss Tabs składa się na włożeniu do organizmów flawonoidów i fitoestrogenów, będących służenie antyoksydacyjne i hamujące łaknienie. Istnieje obecne proces bardzo zbliżony, jaki jest naturalnie przyrodzie za sprawą spożycia dużej liczbie błonnika, w postępowanie potwierdzony flawonoidy działają jednak skuteczniej niż standardowa dieta można w błonnik.

Antyoksydacyjne robienie tego modelu tabletek musujących pamięta jeszcze duży pomysł na regenerację skóry. Jest obecne niesamowicie istotna rzecz dla wszystkiego, kto chudnie więcej niż pięć kilogramów. W większości przypadków duży spadek wagi oznacza problemy z rozstępami i obwisłą skórą, ale z pomocą antyoksydacyjnego działania wyciągu z Bacopa monnieri preparat pozwoli uniknąć tego faktu. Naturalnie regenerująca się skóra pod wpływem Bioveliss Tabs wykazuje mniejszą tendencję do rozstępów, przebarwień, a dodatkowo ponadto antyoksydanty przeciwdziałają zmarszczkom mimicznym twarzy.

W dokonanym w 2015 roku przez dietetyka Antona Jackobsa badaniu podzielono grupę 238 osób na dwie próby badawcze – podczas gdy członkowie ważnej z grup dostawali skoncentrowany wyciąg Bacopa monnieri, druga przyjmowała placebo. Po trzech miesiącach badań okazało się, że członkowie rodziny eksperymentalnej schudli średnio 5,6kg, bez dodatkowych restrykcji wobec diety. Poprawił im się także indeks glikemiczny (o średnio 10,1%), a także spadł cholesterol o co najmniej 28 punktów. Widocznie też poprawił się wygląd skóry i włosów. Uczestnicy grupy kontrolnej, przyjmującej placebo, schudli w tym tymże czasie kilka albo nie.

Bioveliss Tabs zawierają te nowe substancje o potwierdzonym działaniu, głównie stymulujących cykliczny adenozyno-3′,5′-monofosforan (cAMP), przekaźnik II rzędu odpowiadający z prędkość metabolizmu oraz tzw. bierne spalanie kalorii, czyli utratę wagi bez ćwiczeń. Stymulacja większej produkcji cAMP umożliwia zwiększone i przyśpieszone wydzielanie enzymów odpowiedzialnych za przemiany chemiczne tłuszczu i cukrów w moc. Udowodniono, że niski współczynnik aktywności cAMP może odpowiadać za 24% genetycznej skłonności do tycia. Składniki Bioveliss Tab, za sprawą przyspieszenia reakcji cAMP powodują aktywniejsze spalanie tłuszczu, a poprzez to stratę zbędnej wagi, zwiększając wydolność metabolizmu nawet do 300%

Biovelisstabs

tani Manpride

Perle Bleue