Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie istniała w całości zaspokojona? Kobiety chcą więcej czasu, by odczuć pełną satysfakcję z stosunku oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że zatem nie problem, co również wiesz, iż nie udało Ciż się jej w cali zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się co zwłaszcza, ona prawdopodobnie w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele istnieje możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze własną partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawy.

Formuła Climax Control może wykonać, że będziesz w trwanie dłużej uprawiać sex aniżeli przed podjęciem terapii. Ten specjalny czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał możliwość kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Już nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja żona.

ClimaxControl

Derminaks

Femmax