Łysienie jest tematem wielu ludzi, nie lecz w starszym wieku. Czasami problem z siłą włosów pojawia się także u osób i dość nie są to rzadkie przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede każdym dla ludzi, jednak nie jest żadnych przeciwwskazań mówiących, że nie mogą spośród niego używać także panie. Jego skład został właściwie dobrany, że gra na organizm holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie przekłada się nie ale na jedną ochronę przed wypadaniem włosów, ale także zdecydowanie poprawia kondycja włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą podstawą wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne przebiegające w twarzy głowy stają się coraz mniej efektywne, przez co organizm nie radzi sobie z odpowiednim odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawy jest najpierw osłabianie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w krótkim czasie obraca się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem prowadzi zaś w pomieszczenie traconych włosów nowe włosy dominują w dużo mniejszym rozmiarze. Owłosienie głowy wydaje się najpierw rzadkie, potem niepełne, i na rezultacie zostajemy bez włosów także nie ma tylko powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o naturalne wyciągi roślinne oraz kompleks witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, i tak w jego trakcie. Spożycie dużej kwot płynów już po połknięciu kapsułki jest dużo pozytywne.

W dobrej kuracji należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji a przy śniadaniu. Doskonałe efekty terapii można zaobserwować po jakiś 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej tabletki. Dawanie większych dawki preparatu nie stanowi w stanie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

GojiBerry500

flexin 500