Maxatin to suplement diety o charakterze naturalnym, który mówi do wydłużenia erekcji oraz podniesienia objętości wytrysku. Dzięki czemu seks stoi się przyjemniejszy. Preparat człowiek był badaniom klinicznym. Uzyskał pozytywne opinie ekspertów, a teraz bawi się gronem usatysfakcjonowanych klientów.

Maxatin sprawia, że podchodzi do pobudzenia reakcji komórek odpowiedzialnych za wydłużenie erekcji. Zwiększa także ilość plemników, które przyrządzane są w układzie ludzie. Stosowanie preparatu sprawia, że seks trwa wiecznie i daje większą przyjemność. 

Skład:

W sklepie suplementu Maxatin znajdują się następujące substancje: ekstrakt z eleuterokoka kolczastego, L-arginina, L-lizyna, L-karnityna, dynia zwyczajna; Maca Tuber Lepidium meyenii, żurawina wielkoowocowa Vaccinum macrocarpon, cynk, korzeń lukrecji Glycyrhiza glabra, korzeń kolcorośłi Smilax Sp.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie preparatu powinno przeprowadzać się zgodnie z zaleceniami specjalisty bądź razem z danymi dostępnymi na reklamie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z dużymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Zalecana porcja preparatu Maxatin do spożycia w procesu dnia to dwie pigułki: rano i na trzydzieści minut przed mającym odbyć się stosunkiem.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zapoznać się z myślą ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu Maxatin. 

Suplement Maxatin należy trzymać w mieszkaniu odosobnionym i niewidocznym dla niemowlęta. Przed przyjęciem należy zobaczyć datę sił na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w rytmu dnia porcji suplementu, bo może wywołać więc do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Suplementy diety nie potrafią stanowić przeprowadzane jako substytut zróżnicowanej diety.

maxatin