Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną prawdopodobnie stanowić nieodpowiednia dieta i niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zmienia ich kształt oraz formę. Dzięki właściwie dobranemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie nadają się również dla osób, jak i dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następujący element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To dzisiaj owe elementy stanowią o wydajnym funkcjonowaniu specyfiku także posiadają niezwykłe stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co wewnątrz czym idzie, choćby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo-Shampoo

Vivese Senso Duo Oil