Perle Bleue klasyfikowany jest poprzez technologów jak kosmetyk inteligentny, jaki w prostym zadaniu rozpoznaje sprawy niezwykle ostrej cery. Istnieje on w stanie dojść tam gdzie postać stanowi tylko dostrzegalne oznaki starzenia, lecz również w te środowiska gdzie proces starzenia jest też niewidoczny, lecz obecnie się rozpoczął. Dzięki czemu odbiera na zmarszczki już powstałe jak również zapobiega ich powstaniom wnikając wysoce w jednostki skóry. Największym atutem drogocennego kosmetyku jest wytwarzanie Genu Klotho oznaczonego jako element młodości. Toteż on satysfakcjonuje za świetny wygląd skóry. Stymuluje go wpływanie algi śnieżnej – składnika Perle Bleue – którą bierze się z jedyną z najwybitniejszych substancji odmładzających.

By podtrzymać skórę w należytej formie powinniśmy dawać kosmetyk długotrwale gdyż odżywienie i naprawa skóry powinna być nudą w opiece o zdrowie a młody wygląd. Piękno nie powinno stanowić myślą wieku. Dlatego trzeba tylko 28 dni bym krem Perle Bleue dał pierwsze, widoczne efekty. Bez zachowania skalpela oraz sposobów botoksem. Regeneracja aż na poziomie komórkowym jest średnia dzięki bogactwu składników kremu. Po czym błyskawicznym okresie cera stoi się mocno zregenerowana i odzyskuje cechy, które opracowują ją zieloną oraz ładną. Bez sensu na rok czy płeć.

Perle Bleue – skład kremu

Alga śnieżna – toż indywidualny z czołowych punktów kremu, który wskazywany jest sekretem młodości. Jego ujęcie jest cenne bowiem alga śnieżna zachodzi na lodowcu w Alpach. Uznawana jest za jakiś z najdoskonalszych elementów w kosmetologii. Roślina może wytrwać w ekstremalnych warunkach, i chłodne środowisko, w którym żyje stosuje do zakończenia zegara biologicznego. Tymże pojedynczym skłonna istnieje do aktywowania genu młodości Klotho. Wspomaga enzymy odpowiedzialne za odżywienie skóry, wygładza skórę i podtrzymuje przed czynnikami zewnętrznymi.
Kompleks DermCom – wyciąg z bulwy krokusa, który oddziałuje na pracę kolagenu oraz elastyny – składników dostarczających dobre funkcjonowanie skóry. Zezwala na wymianę międzykomórkową, która wraz z rokiem jest coraz niższa. Jest robienie wspierające dla fibroblastów, przyspieszając je do sztuce włókien kolagenowych. Stymulacja epidermy oraz dermy wywołuje wzrost oraz syntezę kolagenu.
Kolagen – to białko budujące tkankę łączną. Odpowiada za sprężystość i nawilżenie skóry. Odbierany jest z białka rybiego. Bada zdolności ujędrniające i wywołuje do sztuk własnego kolagenu. Dzięki czemu postać stoi się napięta i miękka. Szybko się regeneruje. Szczególnie pozytywnie wpada na zmarszczki na czole również na zmarszczki na szyi.
Robinia akacjowa – to kolejny prosty składnik kremu Perle Bleue. Z niej przyciągane są olejki lekkie oraz flawonoidy i minerały, dzięki czemu poprawia sprawne działanie skóry dobrze na poziomie komórkowym.
Olej Jojoba – jako moment z rady płynnych wosków znakomicie nawilża, zmiękcza i ujędrnia skórę. Ma zalety zdrowe oraz stymulujące, a nawet łagodzi stany zapalne. Zawiera fitosterole, witamy A również E, które przyśpieszają regenerację oraz przekazują dobrego wyglądu.
Masło Shea – jest obrazem kupowanym z zysków drzewa shea. To źródło witaminy I także E. Posiada działanie nawilżające i ujędrniające. Chroni skórę przed czynnikami zewnętrznymi. Jego korzystne oddziaływanie szczególnie cenione jest powodach zimnych oraz wietrznych.

Perle Bleue Visage Care

perle bleue visage care moisturise

Perle Bleue Visage Care Moisturise