Preparat Alluramin jest w naszym sklepie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole oraz androstadienony, które sprawiają, iż mężczyzna uważany jest jak wysoce udany, czysty i opiekuńczy. Alluramin został zorganizowany z własnych pierwiastków, które zapewniają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, produkowana przez panów wraz z następnie w okresie pobudzenia. Podstawa ta płaci za aktywację mózgu pań i wzmaga u nich pożądanie. Dzięki niemu partnerki będą przy mężczyźnie bardziej rozluźnione i będą odczuwały go jak wysoce silnego.

To właśnie Androstadienon jest podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które badają w zespół mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają panów. Umożliwia on podejmowanie kontaktów oraz sygnalizuje młodość oraz zdrowie. Zatem zwany jest ice breakerem. Androstenon – tenże feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują wielkich i pewnych siebie panów, toteż robi on, że klient rodzi się być wysoce popularny. Andristeron – powoduje zmniejszanie niepokoju u kobiet oraz rozpuszcza je. Dzięki niemu ślubnej będą uważały mężczyznę, jako zdrowego i opiekuńczego samca, który będzie w stanie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy idzie o wykorzystywanie Alluramin badania pokazują, iż osoba podświadomie wybiera samca, jaki będzie mógł chronić się nią także jej dziećmi. Pozostałych pierwiastków wytwórca nie chce znaleźć przez względy na konkurencję. Alluramin jest w 100% naturalnym preparatem, dlatego jego przypisywanie jest pewne, i co za tym idzie — żeby go dostać nie trzeba pamiętać recepty. Alluramin można osiągnąć na ścianie internetowej wytwórcy.
Środek Alluramin ma świadomość wygodnego w użyciu sprayu, jaki należy rozpylić na całym ciele, pozytywnie na nadgarstkach, szyi też na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat nawet do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na blisko jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów i indywidualne podnosi je otrzymywać. Więc warto na początek zaopatrzyć się w szybsza miarę Alluramin, warto zastosować z rabatów i reklamy, które producent proponuje.

alluramin new

http://Alluramin24.com