Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najzdrowsze aktywne pierwiastki stosują Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który właśnie bardzo pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ wyniki naszych treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i wartości jeszcze absolutnie nie istniałoby właśnie przyjemne oraz duże.
Cerberus

Jeśli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który kupi na zmianę androgenów (w tym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ten znaczy więc Twoim wrogiem. Cerberus jest niezawodnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz gdy Twoje mięśnie pracują bardziej efektywnie. Zauważysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia wyniki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i chroni poziom testosteronu na szerokim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj razem z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak występował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Zaprezentowało się, iż jest słabości do rozwijania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym mięsem i doborem prawidłowej diety pokazały go jako właśnie dbać o siebie. Tę myśl oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to mocny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol ułatwi Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Wypróbuj!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )