Alluramin to feromony dla gości. Ich zbiór stanowi w duzi naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie przychodzą na tworzenie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, jakie są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich zadanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz zaangażowania, w jakiej inne kobiety będą Ci szczególnie przyjazne i uległe. Wpływanie feromonów jest całkowicie zdrowe oraz spokojne, ze powodu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Tworzą one nie tylko sposób do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale ponadto w biznesie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę zaufania i bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w tle
staniesz w ziemi dominatora i pana
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy oraz zdobędziesz akceptacja innych typów

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w znaczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony realizują przez około 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a dobrze mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do większości infochemicznej, które naturalnie powstają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Przejawia się natomiast, że podstawy te nie mają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe role w codziennym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację oraz pozwolą na danie się spośród otoczenia, znacząco działają na pewność siebie, a jeszcze – co dla grup jest najistotniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów rozpoczyna się w czasie, kiedy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, wybierającego się w jamie nosowej.
Jak podejmują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, efektywnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz uczestniczą w stosunkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danej na swój temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem powody są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym kształtują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów wykonywa się zatem w mojej podświadomości.

aluramin

http://www.Alluramin24.com