EXTREME POWERPACK TO:
ogromny efekt treningów
najdoskonalsza wartość środków
przypływ mocy oraz wielkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ SWOJĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w zakresu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc oraz masę mięśniową. Toż najbardziej sprawny i mocny środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze efekty sportów i poczuj różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie został na ochron Twojego testosteronu. Świadczy to jedyne korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i energii jeszcze absolutnie nie było właściwie spokojne oraz silne. Będziesz brał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wraz z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do sprawienia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na siłę i wkrocz na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera to znaczniejsza energia i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na skutki treningów. Zwiększ sprawność fizyczną nawet o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej grze i czy przekonany do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze wiesz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najściślejszym szczególe. Nie będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co spożywać a kiedy ćwiczyć, by poprawić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z prawami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Skutki będą widoczne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )